TEATROMANIACY Z DRUGIEJ KLASY

Notice: Undefined variable: news in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Notice: Trying to get property of non-object in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Opublikowano: 23-08-2017

W czwartek 11 maja uczniowie klasy 2a i 2c kolejny raz odwiedzili Teat Guliwer w Warszawie. Wzięli tam udział w ostatnim już, siódmym spotkaniu w ramach edukacji teatralnej. Na scenie z rąk Guliwera, dzieci odebrały pamiątkowe książki i odznaki "Teatromaniaka". Następnie obejrzały najnowszy spektakl pt. "Różowy Gość".

Przed nami wakacje, ale w nowym roku szkolnym na pewno wybierzemy się do teatru!

Teatr Guliwer