ZWYCIĘSTWO W KONKURSIE LITERATURY FANTASY

Notice: Undefined variable: news in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Notice: Trying to get property of non-object in /home/podkowas/public_html/szkola/application/views/scripts/custom/news-item.phtml on line 3

Opublikowano: 23-08-2017

Maciej Stąporek uczeń klasy 3b gimnazjum zajął 1. miejsce w 3. Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy ?Źródła Marzeń ? Sources of Dreams?.

Źródła Marzeń

Konkurs składał się z dwóch etapów ? szkolnego, który odbył się w naszej szkole 17.03 br. oraz finałowych rozgrywek na zamku w Gniewie. Wzięło w nim udział ponad 400 szkół z całego kraju. Maciek wywalczył dla siebie nagrodę główną, czyli dwunastodniowy pobyt na zamku w Krasiczynie.

Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów i niezapomnianych wrażeń w czasie wakacyjnego odpoczynku w szesnastowiecznym zamku.

Iwona Grabowska-Gralak