ZWYCIĘSTWO W KONKURSIE LITERATURY FANTASY

Opublikowano: 26-05-2017

Maciej Stąporek uczeń klasy 3b gimnazjum zajął 1. miejsce w 3. Ogólnopolskim Konkursie Literatury Fantasy „Źródła Marzeń – Sources of Dreams”.

Źródła Marzeń

Konkurs składał się z dwóch etapów – szkolnego, który odbył się w naszej szkole 17.03 br. oraz finałowych rozgrywek na zamku w Gniewie. Wzięło w nim udział ponad 400 szkół z całego kraju. Maciek wywalczył dla siebie nagrodę główną, czyli dwunastodniowy pobyt na zamku w Krasiczynie.

Gratulujemy! Życzymy dalszych sukcesów i niezapomnianych wrażeń w czasie wakacyjnego odpoczynku w szesnastowiecznym zamku.

Iwona Grabowska-Gralak