WŁAMANIE DO SZKOLNEJ BIBLIOTEKI

Opublikowano: 26-06-2017

W środę 5 kwietnia nieznani sprawcy włamali się do pomieszczeń biblioteki szkolnej. Bibliotekarz, Pan Dawid Paliński zeznał, że niczego nie ukradziono, jedynie kilka tomów poezji zmieniło swoje miejsce… Świadkowie wydarzenia stworzyli portrety pamięciowe domniemanych przestępców: wszyscy mieli kominiarki i latarki oraz kartki i długopisy. Ślady prowadzą do sali 18, poszlaki wskazują na związek włamania z odbywającymi się w środy spotkaniami Koła Czytelniczego klas czwartych. Uczniowie, którzy wiedzą, jak rozwikłać tę tajemnicę, są proszeni o zgłoszenie się do biblioteki szkolnej. Za cenne wskazówki przewidziano nagrody!