INFORMATYCY ATAKUJĄ

Opublikowano: 25-09-2017

Dobiegły końca kuratoryjne konkursy informatyczne organizowane przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie.

Laureatem  konkursu miniLOGIA17 dla uczniów szkół podstawowych został PAWEŁ JASTRZĘBSKI - uczeń klasy 6-tej. Paweł jest dwukrotnym laureatem tego konkursu, ponieważ identyczny wynik osiągnął również w ubiegłym roku. Przypominamy, że Paweł zdobył już także w tym roku szkolnym tytuł laureata konkursu matematycznego.

W konkursie LOGIA17 dla uczniów gimnazjów tytuł finalisty zdobył Stanisław Biegała - uczeń klasy III.

Pawłowi i Staśkowi serdecznie gratulujemy, a nauczycielowi informatyki p. Arkadiuszowi Młyńskiemu dziękujemy za efektywną opiekę nad uczniami.