KLASA 1a W BIBLIOTECE MIEJSKIEJ

Opublikowano: 20-02-2018

28 marca w słoneczne wtorkowe przedpołudnie uczniowie klasy 1a wraz ze swoją wychowawczynią panią Magdą Dobrogowską i bibliotekarzem panem Dawidem Palińskim odwiedzili Miejską Bibliotekę Publiczną w Podkowie Leśnej. Była to okazja do zapoznania się z księgozbiorem biblioteki miejskiej i zasadami jego udostępniania. W ramach lekcji bibliotecznej dzieci wzięły udział w tatrzyku Kamishibai podczas którego zapoznały się z ksiązką "Kotka Milusia".

Serdecznie dziękujemy Paniom bibliotekarkom za gościnne przyjęcie.

1a w MBP