W zdrowym ciele zdrowy duch!

Opublikowano: 23-07-2019

O tym, że ruch to zdrowie nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Tę zasadę warto wprowadzać w życie nie tylko podczas zajęć wychowania fizycznego, ale również w czasie wolnym uczniów. Dlatego w bibliotece szkolnym uczniowie, którzy z różnych powodów nie mają lekcji mogą, oprócz lekturze książki, poświęcić się również aktywności fizycznej. To wszystko jest możliwe dzięki konsoli Xbox wraz z urządzeniem kinect. Dużym zainteresowaniem cieszą się zwłaszcza zawody w kręgle, dzięki którym uczniowie pozanają zasady rządzące tą dyscypliną, ale również uczą się zdrowej rywalizacji.

W zdrowym ciele zdrowy duch!