PAWEŁ JASTRZĘBSKI - LAUREATEM KONKURSU

Opublikowano: 26-09-2017

Z ogromną radością informujemy, że uczeń klasy szóstej naszej szkoły podstawowej - PAWEŁ JASTRZĘBSKI - został laureatem kuratoryjnego konkursu matematycznego. To najwyższe możliwe wyróżnienie, jakie może zdobyć uczeń w szkole podstawowej.

Gratulujemy osiągniętego sukcesu Pawłowi, jego Rodzicom oraz nauczycielom matematyki, pracującym do tej pory z Pawłem, w szczególności p. Danucie Bajurskiej - przygotowującej ucznia do konkursu w tym roku szkolnym.

DZIĘKUJEMY !!!