WIZYTA STRAŻAKÓW W SZKOLE

Opublikowano: 26-09-2017

W klasie 3a (wych. B. Tabaczyńska) gościli strażacy. Jakież było zdziwienie dzieci kiedy zobaczyły, że ze strażakiem wchodzi śliczna strażaczka. Goście przekazali dzieciom bardzo obszerną wiedzę na temat bezpiecznych zachowań w czasie pożaru, burzy, wypadku, oraz w innych sytuacjach zagrażających życiu. W praktyczny sposób przeprowadzili kurs pierwszej pomocy. Dzieci przymierzały hełmy i kurtki oraz oglądały urządzenia i narzędzia niezbędne w pracy strażaka.

Strażacy - dziękujemy!

Strazacy_3 Strazacy_2