"Zaczytani" i Goście na Boże Narodzenie (03.01.)

Opublikowano: 23-07-2019

Goście na Boże Narodzenie

Na poczatku nowego roku wolontariat czytelniczy przeprowadził zajęcia dla dzieci klas drugich. Wspominaliśmy świąteczną atmosferę wsłuchując się w słowa książki Goście na Boże Narodzenie czytanej przez Natalię z klasy 6c. Usłyszeliśmy o przygodach jakie przydażyły się Pettsonowi i jego kotu Findusowi tuż przed świętami.

Dzieci bardzo szczegółowo odpowiadały na pytania dotyczące treści książki, trafnie rozpoznawały i oceniały występujące w niej emocje i zachowania. Zauważyły także jak ważne jest pomaganie ludziom znajdującym się w trudnej sytuacji.

Goście na Boże Narodzenie