SUKCESY W KONKURSACH KURATORYJNYCH

Opublikowano: 24-11-2017

Dobiegła końca większość kuratoryjnych konkursów organizowanych dla młodzieży gimnazjalnej. W tym roku finalistami zostali uczniowie klas III:

- Stanisław Biegała w konkursie matematycznym,

- Radosław Pastuszek w konkursie wiedzy o społeczeństwie.

W "nagrodę" obaj uczniowie otrzymają dodatkowe punkty w rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

W dalszym ciągu szansę na tytuł laureata ma Staś Biegała, przed którym udział w finale konkursu informatycznego LOGIA17.

W szkole podstawowej konkursy zakończą się dopiero po feriach zimowych. Paweł Jastrzębski, uczeń klasy szóstej, weźmie udział w finałach konkursów: matematycznego i informatycznego miniLOGIA17.

Radkowi i Staśkowi serdecznie gratulujemy, a nauczycielom: dyr. Elżbiecie Mieszkowskiej i p. Beacie Onyszko bardzo dziękujemy za efektywną opiekę nad prowadzonymi uczniami.