WARSZTATY TANECZNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Opublikowano: 20-07-2018

Bezpłatne warsztaty taneczne dla dzieci i młodzieży

Ośrodek Pomocy Społecznej w Podkowie Leśnej zaprasza wszystkie dzieci i młodzież z Podkowy Leśnej na bezpłatne warsztaty taneczne. Warsztaty będą odbywały się w każdy czwartek w godzinach 14.30-16.00 w sali kinowej Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich, przy ul. Świerkowej 1. Zaczynamy 19 stycznia 2017 r.

Warsztaty mają na celu zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży i rozwijanie ich zainteresowań.

Bliższych informacji udzielają pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej w Podkowie leśnej pod numerem telefonu (22) 729 10 82.