Lekcja bezpieczeństwa (01.12.)

Opublikowano: 23-07-2019

Bezpieczeństwo dzieci jest jedną z głównym trosk rodziców i nauczycieli dlatego też uczniowie klasy pierwszej szkoły podstawowej realizowały w świetlicy szkolnej projekt Akademii Bezpiecznego Puchatka. Finał tej akcji miał miejsce w czwartek 1 grudnia, kiedy to uczniowie pod opieką pani Marzeny Kuc i pana Dawida Palińskiego przybyli do pracowni komputerować aby wykonać test z bezpieczeństwa przygotowany przez Akademię. Miesiące przygotowań opłaciły się, gdyż wszyscy uczniowie uzyskali wynik pozytywny.

Lekcja bezpieczeństwa