WYNIKI BADANIA OPINII O SZKOLE

Opublikowano: 19-11-2017

3 grudnia 2016 r. w sali konferencyjnej odbyło się spotkanie z socjologiem Janem Królakiem, na którym zostały omówione i poddane dyskusji wyniki ankiet dotyczących badania opinii o pracy szkoły. W przeprowadzonym w maju 2016 r. badaniu wzięli udział uczniowie 6 klas szkoły podstawowej i uczniowie gimnazjum oraz rodzice uczniów całego Zespołu Szkół.

Dla osób, które nie mogły wziąć udziału w spotkaniu, a zainteresowane są wynikami ankiet - udostępniamy je w formie prezentacji PowerPoint do pobrania.