Dzień Pluszowego Misia (25.11.)

Opublikowano: 23-07-2019

Mały, duży, bury, kolorowy, milutki, z kokardką czy w kubraczku...pluszowy miś. Jest to jedna z najpopularniejszych zabawek w Europie już od XIX wieku! Miś pluszowy nieodłącznie kojarzony jest z beztroskim czasem dzieciństwa. Wiele razy, pewnie, był dla was towarzyszem zabaw, kompanem podróży, przyjacielem, któremu można wszystko powiedzieć, antidotum na nocne koszmary.

Pluszaki wraz ze swoimi właścicielami odwiedziły dzisiaj bibliotekę szkolną towarzysząc uczniom w wypożyczaniu książek.

Dzień Pluszowego Misia Dzień Pluszowego Misia Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego MisiaDzień Pluszowego Misia