PIERWSZE SUKCESY W KONKURSACH KURATORYJNYCH

Opublikowano: 22-11-2017

Zakończyły się szkolne etapy konkursów kuratoryjnych. Z sukcesem, do drugiego etapu zakwalifikowali się:

GIMNAZJUM:

Język polski - Julia Bugajska (klasa I), Maria Mierzejewska ( klasa II), Karolina Pańczyk (klasa II), Maciej Stąporek (klasa III), Weronika Lalewicz (klasa III)

Matematyka - Stanisław Biegała (klasa III)

Wiedza o społeczeństwie - Radosław Pastuszek (klasa III), Jakub Walczak (klasa III)

Język angielski - Tomasz Dzwonkowski (klasa III)

Historia - Maciej Stąporek (klasa III)

Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego - Krzysztof Kurowski (klasa II), Maciej Stąporek (klasa III), Tomasz Dzwonkowski (klasa III)

Matematyka - Paweł Jastrzębski (klasa 6)

W konkursie miniLOGIA i LOGIA nie zakończyły się jeszcze etapy szkolne.

GRATULUJEMY !!!