KOSZYKÓWKA - CHŁOPCY WICEMISTRZAMI POWIATU

Opublikowano: 24-11-2017

W środę 9 listopada w hali sportowej w naszej szkole odbyły się powiatowe zawody w koszykówce chłopców ze szkoł podstawowych. W imprezie wzięło udział 7 szkolnych zespołów. Nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze grupowe, rozprawili się z przeciwnikiem w półfinale, i dopiero w rozgrywce finałowej, po zaciętej walce, musieli uznać wyższość rywali ze szkoły w Józefinie, zostając wicemistrzami powiatu grodziskiego. Chłopcy grali w składzie:

Mateusz Kwiatkowski, Michał Głuchowski, Igor Galiński, Jan Niewiadomski, Alexander Eckhoff, Bartłomiej Śmierzyński-Małecki, Leon Koczeski, Mateusz Burski, Maciej Brysiak, Antoni Pietras, Kuba Psuja, Patryk Wasiluk.

Gratulujemy chłopakom i nauczycielom wychowania fizycznego opiekującym się zespołem !

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji zawodów !

Mecz finałowy z chłopakami z Józefiny

Srebrne medale odebrane od "własnej" Pani Dyrektor

Już po zawodach! Wicemistrzowie w rozmowie z trenerami: p. Agatą Lewandowską i p. Krzysztofem Kolendą