WYGRALIŚMY WIATĘ NA ROWERY!!!

Opublikowano: 22-11-2017

Bardzo miło jest Nam poinformować, że dzięki Państwa głosom, wygraliśmy w głosowaniu mieszkańców Podkowy Leśnej na projekty złożone w ramach pierwszej edycji budżetu partycypacyjnego na rok 2017. Nasz projekt - wiata na rowery - otrzymał największą ilość głosów spośród ośmiu zaakceptowanych projektów - 254 głosy. Wszystkim Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom i sympatykom naszego pomysłu, którzy wzięli udział w głosowaniu, a w szczególności nas wsparli, bardzo dziękujemy.

Strona z wynikami: http://podkowalesna.pl/miasto-ogrod/miasto-ogrod-aktualnosci/wyniki-glosowania-pierwszej-edycji-budzetu-partycypacyjnego-podkowie-lesnej/

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół