NADZÓR WEJŚCIA DO SZKOŁY

Opublikowano: 25-09-2017

SZANOWNI RODZICE I GOŚCIE

Ze względu na bezpieczeństwo uczniów oraz wynajem sal szkolnych przez podmioty zewnętrzne od poniedziałku 17 października 2016 wejście do szkoły dla Rodziców i gości wymagać będzie wpisu do księgi wejść.

Rodzice, których dzieci korzystają ze świetlicy, będą mogli odebrać dzieci bez wpisu, po okazaniu przy wejściu karty świetlicowej (Rodzice "pierwszoklasistów" mogą odebrać karty w świetlicy szkolnej).

Dyrektor Zespołu Szkół

Elżbieta Mieszkowska