BIEGI PRZEŁAJOWE - PIERWSZE SPORTOWE SUKCESY W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Opublikowano: 26-09-2017

We wrześniu i październiku 2016 odbyły się zawody w biegach przełajowych zarówno dla szkoły podstawowej, jak i gimnazjum. Reprezentanci naszych szkół przywieźli z zawodów "worek" pucharów, medali i dyplomów.

W zawodach drużynowych - biegach sztafetowych odnotowaliśmy następujące sukcesy:

I miejsce chłopców ? szkoła podstawowa ? w składzie: Błażej Krutkowski, Alexander Eckohoff, Mateusz Kwiatkowski, Szymon Aleksandrzak, Michał Głuchowski, Antoni Pietras, Antoni Terlecki, Jan Krupa, Maciej Jastrzębski, Maciej Brysiak, Tomasz Łapiński, Oliwier Ciećwierz.

III miejsce dziewcząt ? gimnazjum ? w składzie: Amelia Kwiatkowska, Oliwia Wildeman, Julia Skocińska, Weronika Krupa, Barbara Burlewicz, Oliwia Kamińska, Weronika Lalewicz, Zuzanna Piotrowska, Aleksandra Świętochowska, Maja Krzyżanowska.

W zawodach indywidualnych z sukcesem wystartowali:

I miejsce  ? KACPER LORENS ? gimnazjum,

I miejsce - JOANNA KRZYŻANOWSKA - szkoła podstawowa

II miejsce ? BŁAŻEJ KRUTKOWSKI ? szkoła podstawowa,

III miejsce  ? ALICJA MAJEWSKA ? szkoła podstawowa,

III miejsce ? ALEKSANDER ECKHOFF - szkoła podstawowa.

Ci sami uczniowie wzięli kilka dni później udział w zawodach wyższego szczebla - międzypowiatowych, gdzie również wypadli bardzo dobrze na tle silnych konkurentów, zajmując miejsca punktowane. Najwyższą lokatę - II miejsce - osiągnęła uczennica klasy 6 szkoły podstawowej  - JOANNA KRZYŻANOWSKA.

Wszystkim wygranym i przegranym oraz nauczycielom wychowania fizycznego Agacie Lewandowskiej i Krzysztofowi Kolendzie dziękujemy i gratulujemy!

I miejsce - KACPER LORENS

I miejsce - JOANNA KRZYŻANOWSKA, III miejsce - ALICJA MAJEWSKA