SZKOLNA WIATA NA ROWERY - BUDŻET PARTYCYPACYJNY 2016

Opublikowano: 24-11-2017

Wśród projektów złożonych do budżetu partycypacyjnego w Podkowie Leśnej znajduje się propozycja ?Wiata na rowery na terenie Zespołu Szkół? (nr 8 na liście). Ta inwestycja jest możliwa dzięki powszechnemu głosowaniu mieszkańców Podkowy Leśnej: dorosłych oraz dzieci, które ukończyły 13 lat.

Wierzymy, że nasz projekt również Państwa zdaniem jest potrzebny. Prosimy o oddanie głosu na ?Wiatę rowerową? i zachęcenie innych do głosowania w ważnej dla naszej społeczności sprawie.

Szczegóły dotyczące przebiegu głosowania znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz na plakatach w szkole.

Termin ? tylko do 9 października (niedziela).

Pamiętaj, głosuj na nasz projekt!

Rada Pedagogiczna Zespołu Szkół