LEKCJA BUDOWANIA

Opublikowano: 24-11-2017

Drodzy uczniowie, szanowni rodzice,

W październiku w naszej szkole odbędą się warsztaty projektowe poświęcone otoczeniu naszej szkoły. Będziemy projektować klasę plenerową, zastanawiać się jak urządzić przestrzeń dziedzińców i jak sprawić by była bezpieczna i wygodna. Zbudujemy jej model, na podstawie którego w przyszłości powstanie prawdziwa klasa plenerowa.

Więcej informacji na stronie www.zwiazekpodkowian.pl

Wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona - zgłoszenia prosimy kierować na adres stowarzyszenie.zp@gmail.com lub numerem telefonu 501 257 001.