WYNIKI SPRAWDZIANU 2016

Opublikowano: 19-11-2017

WYNIKI SPRAWDZIANU PO SZKOLE PODSTAWOWEJ 2016

Uczniowie klas 6 naszej Szkoły Podstawowej uzyskali w tegorocznym sprawdzianie następujące wyniki:

JĘZYK POLSKI - średnia dla szkoły 70,8% (dla powiatu 75,2 %, województwa 73,3%),

MATEMATYKA - średnia dla szkoły 60,7% (dla powiatu 61,3%, województwa 58,4%),

JĘZYK ANGIELSKI - średnia dla szkoły 80,0% (dla powiatu 79,6%, województwa 75,0%).

Czworo uczniów uzyskało maksymalne 100% wyniki z matematyki, sześcioro z języka angielskiego

Gratulujemy wszystkim uczniom ich indywidualnych wyników i dziękujemy nauczycielom za pracę włożoną w przygotowanie obu klas do sprawdzianu.