WYNIKI KONKURSU MATEMATYCZNEGO - MAT

Opublikowano: 24-11-2017

Bardzo miło jest Nam poinformować, że w tegorocznym konkursie matematycznym MAT uczeń klasy 4 szkoły podstawowej Ignacy Chyliński otrzymał 94% pkt., zajmując w swojej kategorii wiekowej 1 miejsce w województwie mazowieckim i 4 miejsce w Polsce. W nagrodę Nasz Laureat ma możliwość wzięcia udziału w tygodniowym, wakacyjnym obozie matematycznym Łowców Talentów. To już drugi taki sukces Ignacego w tym roku szkolnym, poprzedni osiągnał w Alfiku Matematycznym.

Inne wyniki wyróżnione w konkursie:

Michał Szymański - klasa 4 SP - wynik bardzo dobry - 81%

Paweł Jastrzębski - klasa 5 SP - wynik bardzo dobry - 87%

Emilia Sikora - klasa 5 SP - wynik bardzo dobry - 85%

Gaweł Olawa - klasa 5 SP - wynik dobry - 78%

Stanisław Maros-Turek - klasa 5 SP - wynik dobry - 75%

Stanisław Biegała - klasa II GIM - wynik bardzo dobry - 90%

Kamil Jonak - klasa III GIM - wynik bardzo dobry - 82%

Maciej Stąporek - klasa II GIM - wynik dobry - 78%

Wszystki biorącym udział w konkursie, a w szczególności wyróżnionym, gratulujemy.