KONKURS !!! KONKURS !!! KONKURS !!!

Opublikowano: 23-09-2017

Polskie Towarzystwo Informatyczne zaprasza uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych w całej Polsce do konkursu Informatycznego, którego temat, związany jest z nowoczesnymi technologiami oraz ich przydatnością w życiu prywatnym i zawodowym. Uczniowie w swej pracy konkursowej mają za zadanie rozwinąć hasło:

?e-Umiejętności przepustką do ??

Efektem pracy ucznia powinien być krótki film.

Uczestnictwo uczniów w Konkursie służy rozbudzaniu zainteresowań informatycznych i wyzwoleniu kreatywności oraz wzbogaceniu sposobów wypowiadania się, poprzez wykorzystanie ciekawych i nowoczesnych form artystycznych.

Regulamin i zasady konkursu

Plakat konkursu