"PODKOWA MŁODZIEŻOWA" - QUEST OPRACOWANY PRZEZ UCZNIÓW NASZEGO GIMNAZJUM

Opublikowano: 23-09-2017

Przez 2 miesiące uczniowie pierwszych klas naszego Gimnazjum brali udział w projekcie "Maraton questingowy na 90-lecie Podkowy Leśnej" mającym na celu opracowanie tematycznej gry terenowej. Efektem jest wyprawa odkrywców - quest pod tytułem "Podkowa Młodzieżowa". Zasady zabawy oraz arkusz questu do pobrania tutaj, na stronie www.questy.com.pl lub w sekretariacie szkoły.

Zapraszamy do wiosennych spacerów trasą naszego questu.

Projekt zrealizowany przez Fundację Inicjatyw Rozwojowych i Edukacyjnych wraz z partnerami, sfinansowany przez Stowarzyszenie ?Europa i My? w ramach programu ?Działaj Lokalnie? Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.