DYŻURY W CZASIE PRZERWY ŚWIĄTECZNEJ

Opublikowano: 24-09-2017

Szanowni Państwo Rodzice

Przypominamy, że dni 4 i 5 stycznia 2016 roku są dniami wolnymi od zajęć lekcyjnych.

Na podstawie zebranych od Rodziców informacji o potrzebie sprawowania opieki w szkole ustalono dyżury opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy w dniach 23, 28, 29, 30, 31 grudnia (do godz. 15.00) 2015r. oraz 4 i 5 stycznia 2016r. Dyżury odbywają się w godz. 7.30 - 17.00. Prosimy o punktualne odbieranie dzieci.

W wyżej wymienione dni nie będzie działać stołówka szkolna. Prosimy zaopatrzyć dzieci w niezbędne jedzenie i picie.

Elżbieta Mieszkowska

Dyrektor Zespołu Szkół