PIERWSZE SUKCESY SPORTOWE - BIEGI PRZEŁAJOWE

Opublikowano: 23-09-2017

W październiku 2015 odbyły się zawody w biegach przełajowych zarówno dla szkoły podstawowej, jak i gimnazjum. Reprezentanci naszych szkół przywieźli z zawodów "worek" pucharów, medali i dyplomów.

W zawodach drużynowych - biegach sztafetowych odnotowaliśmy następujące sukcesy:

I miejsce chłopców ? szkoła podstawowa ? w składzie: Kacper Lorens, Jerzy Ohme, Antoni Eckhoff, Alexander Eckhoff, Igor Kumela, Joachim Suchoparski, Szymon Aleksandrzak, Błażej Krutkowski, Kordian Galiński, Igor Galiński, Maksymilian Jaczewski, Michał Głuchowski.

I miejsce dziewcząt ? gimnazjum ? w składzie: Marta Murawska, Ewa Siara, Amelia Kwiatkowska, Weronika Lalewicz, Jagoda Jaworska, Oliwia Wildeman, Karina Meyer, Julia Skocińska, Zuzanna Bethencourt, Anna Krawczyk, Maria Mierzejewska.

III miejsce dziewcząt ? szkoła podstawowa ? w składzie: Oliwia Kamińska, Karolina Zalewska, Weronika Krupa, Wiktoria Brzozowska, Maja Żukowska, Dominika Wasiluk, Zofia Gralak, Natalia Jaczewska, Emilia Sikora, Tamara Sygut-Mirek, Liliana Piotrowska.

W zawodach indywidualnych z sukcesem wystartowali:

I miejsce  ? KACPER LORENS ? szkoła podstawowa,

II miejsce ? KUBA STASZCZYK ? gimnazjum,

IV miejsce  ? AMELIA KWIATKOWSKA ? gimnazjum,

IV miejsce ? WERONIKA LALEWICZ - gimnazjum.

Ci sami uczniowie wzięli kilka dni później udział w zawodach wyższego szczebla - międzypowiatowych, gdzie również wypadli bardzo dobrze na tle silnych konkurentów, zajmując miejsca punktowane. Wszystkich zdeklasował KACPER LORENS zajmując I miejsce. Amelia Kwiatkowska i Weronika Lalewicz przybiegły na miejscu IV, a Kuba Staszczyk na VI.

Wszystkim wygranym i przegranym oraz nauczycielom wychowania fizycznego Agacie Lewandowskiej i Krzysztofowi Kolendzie dziękujemy i gratulujemy!

Na zdjęciu poniżej - KACPER LORENS na najwyższym stopniu podium.