KOD DO INTEGRACJI

Opublikowano: 24-11-2017

W ramach Tygodnia Kodowania, we wtorek 13.10.2015 odbyły się warsztaty "Kod do integracji" - Pomagam - ?Moja pierwsza gra?. Podczas zajęć uczniowie cudzoziemscy wspomagani przez uczniów wolontariuszy z klas 6b, 2a i 1b stworzyli swoje pierwsze gry komputerowe. Zajęcia prowadził nasz gość, kordynator na Polskę programu Mistrzowie Kodowania p. Krzysztof Jaworski. Warszaty pozwoliły młodym adeptom programowania w  języku Scratch osiągnąć sukces. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe gadżety.

Szczególne podziękowania kierujemy do Samsung Mistrzowie Kodowania za wsparcie naszej akcji.

Do zobaczenia za rok!