14 PAŹDZIERNIKA - DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Opublikowano: 23-09-2017

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Dnia 14 października wszystkie klasy Zespołu Szkół, pierwsze cztery lekcje, odbywają według standardowego planu lekcji dla poszczególnych klas. Na lekcji piątej klasy 4-6 szkoły podstawowej oraz klasy I-III gimnazjum udają się na apel z okazji Święta Edukacji Narodowej. Po apelu uczniowie wracają do domu.

O godzinie 10.00 odbędzie się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych szkoły podstawowej.

Po godzinie 11.30 szkoła zapewnia dyżur opiekuńczo-wychowawczy w świetlicy szkolnej.