ZAJĘCIA POZALEKCYJNE

Opublikowano: 24-09-2017

W zakładce Dla Uczniów/Zajęcia pozalekcyjne znajdują się uaktualnione plany zajęć dodatkowych, organizowanych przez Szkołę.

W planie zajęć dla klas 1-3 szkoły podstawowej dodano zajęcia sportowe dla najmłodszych. Zajęcia dla klas pierwszych będą się odbywać we wtorki, na 8 godz. lekcyjnej, w małej sali gimnastycznej i prowadzone będą przez p. Agatę Lewandowską. Zajęcia dla klas drugich i trzecich poprowadzi p. Krzysztof Kolenda w poniedziałki, na 8 godz. lekcyjnej, w dużej sali gimnastycznej. Zapraszamy!