KOLEJNY KROK W SPRAWIE STOŁÓWKI

Opublikowano: 23-09-2017

Szanowni Państwo Rodzice,

do czasu uruchomienia kuchni i stołówki szkolnej, Burmistrz Miasta, p. Artur Tusiński proponuje obiady w systemie cateringowym. Cena obiadu, uzależniona od ilości zamówień, będzie się kształtowała na poziomie 8-9 zł. Przewidywany czas interwencyjnego cateringu ? 15.09.2015 - termin określony w dokumentacji ogłoszonego Konkursu na dzierżawę kuchni i stołówki. Deklaracja powinna dotyczyć całego okresu interwencyjnego, czyli do 15.09. W deklaracji prosimy o podanie imienia i nazwiska dziecka oraz klasy, do której uczęszcza. Bardzo prosimy o odpowiedź do piątku - 04.09.2015.

Dyrektor Zespołu Szkół

Elżbieta Mieszkowska

Poniżej publikujemy stanowisko Rady Rodziców Zespołu Szkół w sprawie stołówki (format jpg):

- strona 1

- strona 2