Sala kinowa klasy 1A

Opublikowano: 19-11-2017

Rodzice klasy IA, prowadzonej przez p. Barbarę Tabaczyńską, postanowili zaadaptować pomieszczenie pomocnicze przy sali lekcyjnej (kiedyś zaplecze pracowni chemicznej) na małą salę kinową dla swoich dzieci. Efekty ich pracy można zobaczyć na zdjęciach lub na żywo w szkole. Pracami wnętrzarskimi zajęli się Panowie: Damian Lebiedziński, Michał Kumela, Łukasz Kmieciński, Łukasz Ziółek, Zbigniew Psuja, Jarosław Lisiecki, Bartłomiej Piłat, Włodzimierz Gołaszewski. Szczególne podziękowania należą się pani Agnieszce Świrskiej, która całe pomieszczenie udekorowała plastycznie. Bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie.