13 czerwca - WYBORY PATRONA

Opublikowano: 19-11-2017

Serdecznie zapraszamy 13 czerwca 2015 roku wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy, uczniów Gimnazjum oraz Rodziców do wzięcia udziału w wyborach oficjalnego kandydata na patrona naszego Gimnazjum. Każdy uczeń, a także jeden z Rodziców każdego ucznia, będzie mógł oddać swój głos i zadecydować o przyszłym patronie. Wybory zostaną poprzedzone debatą przedstawiającą sylwetki wszystkich kandydatów, prowadzoną przez dr Tomasza Potkańskiego. Debata rozpocznie się o godz. 10.30 w budynku Zespołu Szkół. Poprzedzona będzie prezentacjami multimedialnymi o kandydatach, które rozpoczną się o godz. 10.00.

Zgłoszeni kandydaci na patrona, spośród których dokonamy wyboru to (w kolejności alfabetycznej):

- Tadeusz Baniewicz

- prof. Kazimierz Michałowski

- Halina i Janusz Regulscy

KAŻDY GŁOS: UCZNIA I JEGO RODZICA MA DLA NAS WSZYSTKICH ZNACZENIE.