WYNIKI SPRAWDZIANU PO SZKOLE PODSTAWOWEJ 2015

Opublikowano: 22-11-2017

Uczniowie klas 6 naszej Szkoły Podstawowej uzyskali w tegorocznym sprawdzianie następujące wyniki:

JĘZYK POLSKI - średnia dla szkoły 77,1% (dla powiatu 76,5 %, województwa 75,6%, kraju 73%),

MATEMATYKA - średnia dla szkoły 74,9% (dla powiatu 64,3%, województwa 63,8%, kraju 61%),

JĘZYK ANGIELSKI - średnia dla szkoły 91,1% (dla powiatu 83,4%, województwa 80,4%. kraju 78%).

Gratulujemy wszystkim uczniom ich indywidualnych wyników i dziękujemy nauczycielom za pracę włożoną w przygotowanie obu klas do sprawdzianu.

Grzegorz Turek

wicedyrektor Zespołu Szkół