NADANIE IMIENIA PATRONA GIMNAZJUM

Opublikowano: 26-09-2017

W dniu 19 maja 2015 r. odbyło się zebranie komitetu składającego się z przedstawicieli Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców, Rady Szkoły oraz dwóch organizacji działających na terenie naszego miasta: Towarzystwa Przyjaciół Miasta-Ogrodu Podkowa Leśna i Związku Podkowian. Obie organizacje odpowiedziały na zaproszenie szkoły i zgłosiły swoich kandydatów. Gościem spotkania był burmistrz Artur Tusiński. W czasie obrad komitet pozytywnie zaopiniował jednogłośnie 3 zgłoszone propozycje: wskazanego przez Radę Pedagogiczną ? Tadeusza Baniewicza, przez Związek Podkowian ? prof. Kazimierza Michałowskiego, przez Towarzystwo Przyjaciół ? Halinę i Janusza Regulskich. Wymienione postaci stały się oficjalnymi kandydatami na patrona naszego Gimnazjum. W dalszej części spotkania ustalono kalendarz pracy z uczniami oraz szczegóły opracowań plastycznych i prezentacji dotyczących patronów.

Elżbieta Mieszkowska

Dyrektor Zespołu Szkół