LAUREACI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH W GIMNAZJUM

Opublikowano: 25-09-2017

Ogromny sukces odniosło dwoje uczniów naszego Gimnazjum:

Kamil Jonak i Małgorzata Biegała.

Kamil, uczeń klasy II, został laureatem kuratoryjnego konkursu matematycznego, a Małgosia, uczennica klasy III, laureatką konkursu informatycznego LOGIA15 organizowanego przez Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowania Komputerów na zlecenie kuratorium oświaty. Obydwoje, Kamil za rok, Małgosia w tym roku szkolnym, dzięki swoim osiągnięciom będą mogli wybrać sobie wymarzoną szkołę ponadgimnazjalną bez konieczności brania udziału w klasycznej rekrutacji, obowiązkowej dla pozostałych uczniów kończących edukację w gimnazjum. Warto również dodać, że Małgosia jest w gronie chłopców - laureatów konkursu informatycznego, jedną z zaledwie dwóch dziewcząt - laureatek.

Gratulujemy osiągniętego sukcesu Małgosi i Kamilowi, ich Rodzicom oraz nauczycielom prowadzącym: p. Beacie Onyszko i p. Annie Jakubiuk.