23. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - podziękowanie

Opublikowano: 19-11-2017

W tym roku dzięki ofiarności mieszkańców Podkowy i wytrwałości 70 wolontariuszy zebraliśmy w czasie 23 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy kwotę:

11 tys. 931 zł.

Gorąco dziękujemy za pomoc i wsparcie:

Rodziców: Tomasza Pękali, Łukasza Kmiecińskiego, Anny Kozłowskiej.

Nauczycieli: Marzeny Kuc, Agnieszki Kośki, Agaty Lewandowskiej, Beaty Onyszko, Ewy Iwanowskiej, Anny Gajewskiej,  dyrektor Zespołu Szkół Elżbiety Mieszkowskiej, Grzegorza Bolka, Sławomira Sowińskiego, vice-dyrektora LO nr 60 Pawła Włoczewskiego, dyrektor MZEAS Anny Markowicz, sekretarz szkoły Urszuli Kowalskiej.

Wykonawców: Aleksandry Walusiak, Anny Nowickiej, Michała Sokołowskiego, Agaty Walkowicz, Krystiana Wasilewskiego.

Instytucji i firm: piekarni ?Dworak?, Powiatowego Zarządu Dróg w Grodzisku Mazowieckim, firmy elektroinstalacyjnej  ?Święcki?, zarządu centrum handlowego ?Galeria Podkowa?.

Bardzo dziękujemy też wszystkim, którzy tego dnia odwiedzili nas w budynku szkoły i skorzystali ze specjalnie przez nas przygotowanej oferty sportowo-muzyczno-plastycznej. Osobiście żałuję, że osób tych było tak mało.

Szef Sztabu WOŚP Podkowa Leśna

Grzegorz Turek