"Warsztaty Językowe" w Londynie - 20-25 czerwca 2014

Opublikowano: 19-11-2017

W dniach 20-25 czerwca 2014 r., pod nazwą ?Warsztaty Językowe?, odbył się wyjazd do Londynu. Grupa 50 uczniów naszego gimnazjum wyruszyła w podróż do stolicy Wielkiej Brytanii, aby zobaczyć z bliska to historyczne miasto. W ciągu dnia zwiedzaliśmy m.in. takie miejsca jak: London Eye, Buckingham Palace, Madame Tussauds ? Muzeum Figur Woskowych, Pałac Westminsterski, Natural History Museum, Katedra Świętego Pawła, National Gallery, Hyde Park, Trafalgar Squere, Muzeum Nauki, Regent?s Park. Na noc uczniowie zakwaterowani byli u brytyjskich rodzin we wschodniej dzielnicy Londynu ? Plumstead. Dzieci miały więc możliwość wypróbowania swoich umiejętności językowych oraz poznania kultury panującej w brytyjskich rodzinach. Wszyscy uczestnicy wyprawy zasmakowali prawdziwej podróży. Nie tylko my mamy bardzo miłe wspomnienia. Do naszego wyjazdu przyłączyła się grupa rówieśników ze szkoły w Międzyborowie. Tworzyliśmy łącznie 70-osobową drużynę.
  W tym roku planujemy wypad językowy na Maltę. Tym razem polecimy samolotem! Czekamy z utęsknieniem.

Pozdrawiają opiekunowie:

Robert Jarząbek