20 czerwca 2014 - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Opublikowano: 26-09-2017

20 czerwca 2014 - dzień wolny od zajęć dydaktycznych

Szanowni Państwo Rodzice,

uprzejmie przypominam, że  zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 05.10.2010 zmieniającym rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U. Nr 186, poz.1245), po zasięgnięciu opinii Rady Pedagogicznej i uzyskaniu pozytywnej opinii Rady Szkoły dzień 20 czerwca 2014 r. jest jednym z dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2013/2014:

Jednocześnie informuję, że w świetle wymienionego rozporządzenia szkoła ma obowiązek zorganizowania w tych dniach zajęć wychowawczo-opiekuńczych dla dzieci w przypadku, gdy rodzice lub opiekunowie nie mogą zapewnić im opieki.

Elżbieta Mieszkowska