Wyniki sprawdzianu szóstoklasistów - kwiecień 2014 r.

Opublikowano: 19-11-2017

Wyniki sprawdzianu szóstoklasistów- kwiecień 2014 r.

1 kwietnia 2014 roku 41 uczniów klas 6-tych szkoły podstawowej napisało sprawdzian szóstoklasisty.

Średnia dla szkoły wyniosła 30,10 pkt , co plasuje nas w grupie wyników bardzo wysokich (8 stanin) w 9 stopniowej skali staninowej.

Średnia powiatu: 27,89, średnia gminy: 31,52 pkt.

Najwyższy wynik w szkole, który jest jednocześnie maksymalną ilością punktów do zdobycia - 40 pkt osiągnęła uczennica klasy 6a, Olga Tałasiewicz, której serdecznie gratulujemy.

Więcej informacji na temat tegorocznego sprawdzianu można uzyskać na stronie: http://www.oke.waw.pl