Laureat Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Opublikowano: 23-09-2017

Laureat Konkursu  Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej

Uczeń klasy IIIa naszego gimnazjum, Oskar Lipień  uzyskał tytuł laureata Konkursu Wiedzy Obywatelskiej i Ekonomicznej, organizowanego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty w Warszawie.

Oskar uzyskał najwyższą procentowo liczbę punktów  spośród wszystkich uczestników w kraju, którzy brali udział w konkursie. Uczeń dostanie  dodatkowo 13 punktów w rekrutacji do szkoły średniej. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w szkole średniej