Organizacja wymiany uczniów

Opublikowano: 24-09-2017

W październiku 2014r. będziemy gościć przez tydzień uczniów i nauczycieli z Niemiec i Francji. Bardzo prosimy o zgłaszanie się chętnych rodzin, które będą mogły ugościć u siebie uczniów z zaprzyjaźnionych szkół. Zachęcamy do współpracy, taka wymiana to doskonała okazja do poszerzenia kompetencji językowych, nawiązania przyjaźni międzynarodowych i wspólnej zabawy. Zaś we wrześniu 2015 r. my wybieramy się do Francji. O podjęcie decyzji i chęć zgłoszenia się prosimy do 15 kwietnia 2014 r. Dziękujemy.

Anna Rabecka

nauczycielka j. niemieckiego