Rekolekcje - Gimnazjum

Opublikowano: 22-11-2017

REKOLEKCJE - GIMNAZJUM

Klasy I i II od poniedziałku do środy mają rekolekcje od godz. 8.00 do 9.30. Po rekolekcjach wracają do szkoły na zajęcia lekcyjne.

Klasy III w poniedziałek i wtorek mają rekolekcje od godz. 10.30 do 12.00. Po rekolekcjach wracają do domu

Klasy III w środę mają rekolekcje od godz. 8.00 do 9.30. Po rekolekcjach wracają do szkoły na zajęcia lekcyjne.

Klasy Szkoły Podstawowej pracują w tych dniach według standardowego rozkładu zajęć!

Informacja o wyjściu na rekolekcje z opiekunami w poniedziałek TUTAJ

Plan lekcji gimnazjum podczas trwania rekolekcji TUTAJ