Sprawdzian szóstoklasisty

Opublikowano: 24-11-2017

Szanowni Państwo Rodzice uczniów szkoły podstawowej,

Uprzejmie przypominam, że   zgodnie z Rozporządzeniem MEN z dnia 05.10.2010 zmieniającym rozporządzenie w sprawie organizacji roku szkolnego (Dz.U. Nr 186, poz.1245)

dzień 01.04. 2014 , w którym odbywa się  sprawdzian dla uczniów klas 6-tych,

jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych dla uczniów szkoły podstawowej. Oznacza to, że w tym dniu uczniowie szkoły podstawowej (poza szóstoklasistami) nie przychodzą na zajęcia.

Jednocześnie informuję, że w świetle wymienionego rozporządzenia szkoła ma obowiązek zorganizowania w tych dniach zajęć wychowawczo-opiekuńczych dla dzieci w przypadku, gdy rodzice lub opiekunowie nie mogą zapewnić im opieki.

Uczniowie gimnazjum w tym dniu  będą mieli lekcje według planu.

Elżbieta Mieszkowska

Dyrektor Zespołu Szkół