WOŚP - 2014

Opublikowano: 19-11-2017

WOŚP - 2014

W niedzielę, 12 stycznia uczniowie Publicznego Gimnazjum ? wolontariusze Wielkiej Orkiestry ? zebrali na terenie Miasta-Ogrodu Podkowa Leśna kwotę 10.240,89 zł.

Sztabem Orkiestry w Zespole Szkół kierowała p. Anna Gajewska, psycholog szkolny. W organizacji i pracach Sztabu wspomagali nas uczniowie Podkowiańskiego Liceum Ogólnokształcącego nr 60. Szczególne podziękowania kierujemy do Kubana, Kurmana, Mansura, Magomeda i Zubaira ? naszych uczniów, mieszkających w Ośrodku dla Uchodźców na Dębaku, bez których pomocy byłoby nam o wiele trudniej.

Dziękujemy tym wszystkim, dzięki którym udało nam się wspomóc wyżej wymienioną kwotą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.