Zmiana organizacji wejścia na teren szkoły

Opublikowano: 26-09-2017

Szanowni Państwo Rodzice,

W dniu 28 listopada 2013r. na terenie szkoły rozpoczęto prace przy budowie placu zabaw w ramach rządowego programu ?Radosna szkoła?. Wiąże się to ze zmianą organizacji wejścia na teren szkoły.

Od 29. 11. (piątek) do 16.12 (poniedziałek)
wejście na teren szkoły będzie odbywać się przez furtkę od ulicy Bluszczowej. Wejście będzie dozorowane przez pracownika szkoły.

Plac zabaw przeznaczony będzie dla uczniów w wieku do lat 10, w szczególności uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Inwestycja jest współfinansowana przez samorząd miasta i MEN. Plac zabaw będzie obejmował 3 duże urządzenia,  drążki gimnastyczne, ławki.

W nowe miejsce został przestawione urządzenie, które do tej pory funkcjonowało. Zachowane zostało małe boisko z bramkami, zostanie tylko nieco inaczej usytuowane.

Termin wykonania całości prac: ok. 16 grudnia b.r.

W załączniku przedstawiam plan zagospodarowania placu zabaw.