Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2013/2014- propozycje komercyjne

Opublikowano: 25-09-2017

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2013/2014

Szanowni Państwo, poniżej przedstawiamy propozycje zajęć pozalekcyjnych, które prowadzone byłyby na zasadach komercyjnych przez specjalistów z zewnątrz.

Oprócz tej propozycji zostaną przedstawione zajęcia pozalekcyjne realizowane z budżetu szkoły i prowadzone przez naszych nauczycieli.

Zebrane propozycje zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez podmioty zewnętrzne:

1. Zajęcia z ceramiki: prowadzenie ? p. Aneta Zatyka (psycholog, specjalista terapii zajęciowej). Zajęcia dla dzieci z klas 1-3 i 4 szkoły podstawowej

2. Trening pamięci, koncentracji, sprawnego czytania, autoprezentacji (Nasze Skarby- świetlica edukacyjna, www.naszeskarby.eu)

3. Zajęcia Tai-Chi-Chuan

4. 1 Akademy:  www.1academy.pl kursy językowe: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski, szwedzki:

- zajęcia teatralne, teatralno-plastyczne

- zajęcia gimnastyczne z elementami akrobatyki

- matematyka w zastosowaniu codziennym,

matematyka konkursowa

- język angielski w połączeniu z plastyką

- angielski w połączeniu z tańcem

- angielski dla dzieci ze szkoły podstawowej w połączeniu