|

Oddział dwujęzyczny w naszej szkole!

Oddział dwujęzyczny w Szkole Podstawowej im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej szansą na indywidualny rozwój Ucznia!!!!

04.05.2023

Szanowni Rodzice i Opiekunowie kandydatów
do klasy 7 (oddziału dwujęzycznego)

Przypominamy, że zgodnie z harmonogramem rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych 2023/2024, wnioski można składać od 8 maja do 26 maja 2023 r. Dokumenty składamy osobiście w sekretariacie szkoły.

Dokumenty rekrutacji

11.04.2023

Szkoła Podstawowa w Podkowie Leśnej bardzo serdecznie zaprasza na spotkanie wszystkie osoby zainteresowane nauką w oddziale dwujęzycznym  (klasa VII), który zostanie otwarty w Szkole w Podkowie Leśnej we wrześniu 2023/2024. Zebranie odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 18:30 w sali konferencyjnej.

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się wszystkiego o naukowych planach dotyczących tego wyjątkowego sposobu nauczania, zadać wszelkie możliwe pytania i po prostu poznać Szkołę i jej osiągnięcia. Przedstawione zostaną także informacje o sprawdzianie predyspozycji językowych, który umożliwia naukę w oddziale dwujęzycznym.

Drodzy Rodzice, Uczniowie/Kandydaci,

Przyjdźcie i zobaczcie co do zaoferowania ma wyjątkowa szkoła w Podkowie Leśnej.

Zapraszamy 26 kwietnia o godz. 18:30