Komunikat dotyczący powrotu do szkoły:

Drodzy Rodzice,
w dniu 18 stycznia (poniedziałek) zapraszamy uczniów do szkoły.
Poniżej znajdują się  podstawowe zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego, którymi będziemy się kierować, a które zostały opracowane między innymi na podstawie wytycznych MEiN, MZ i GIS:

1.Chcąc umożliwić zachowanie odpowiedniego dystansu oraz ograniczyć do minimum gromadzenie się uczniów z różnych klas zapraszamy klasy 3a i 3b do nowych sal, to znaczy klasa 3a – do sali  35, a klasa 3b – do sali 34 (nowa część szkoły). Uczniowie klas trzecich będą wchodzić do szkoły bocznym wejściem (po lewej stronie od wiaty rowerowej) i będą przebierać się pod swoimi salami (szatnie już zostały przeniesione).

2.Klasy 1-2 pozostają w swoich salach w starym skrzydle.

3.Plan lekcji pozostaje bez zmian.

4.Każda klasa ma teraz odrębną szatnię – będziemy rano kierować dzieci do ich nowym miejsc.

5.Każda klasa będzie miała przerwy międzylekcyjne w innym momencie.

6.Przerwy obiadowe będą także przeznaczone odrębnie dla każdej z klas – będą one uzależnione od planu lekcji danej klasy.

7.Świetlica działa od godz. 7.30 do 17.00. Prosimy o odbiór dzieci przy wejściu głównym – w trakcie przerw to znaczy w godzinach:
11.30-11.45
12.40-13.00
13.45-14.00
14.40-14.50
15.30 dowolna godzina

8.Za obiady płacimy w okienku na zewnętrz szkoły (u ajenta).

9.W przestrzeniach wspólnych szkoły (korytarze, szatnie) uczniowie noszą maseczki lub inną osłonę nosa i ust.

10.Przypominamy Państwu o obowiązku zaopatrzenia dzieci w indywidualną osłonę nosa i ust do zastosowania w przestrzeni wspólnej szkoły (korytarze, szatnie).

11.Aby zgodnie z zaleceniami ograniczyć obecność osób obcych w szkole zajęcia dodatkowe prowadzone dla uczniów przez firmy zewnętrzne (po lekcjach, wrotki, karate, język angielski, szachy, itp.) zostały wstrzymane do 31 stycznia 2021 r.

Poza tym, nadal obwiązują Procedury funkcjonowania szkoły w czasie epidemii COVID zamieszczone na stronie szkoły w zakładce COVID-19.

Drodzy Państwo,
staraliśmy się dostosować się do wyjątkowych okoliczności. Dlatego prosimy o wsparcie i cierpliwość. Dołożymy wszelkich starań, aby zachować wszelkie zasady bezpieczeństwa.
Z góry dziękujemy za Państwa wsparcie i zrozumienie.
Dyrekcja Szkoły