Ivan Yakubchyk laureatem

Ivan Yakubchyk laureatem Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego !!! 

Po wielu miesiącach ciężkiej pracy i przy całkowicie zmienionych kryteriach Olimpiady Ivan Yakubchyk został Laureatem  Ogólnopolskiej Olimpiady Języka Angielskiego !!! Jest jednym z zaledwie 100 osób w całej Polsce, którzy poradzili sobie z niezwykle trudnymi zadaniami gramatycznymi, leksykalnymi, a przede wszystkim z historią Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii (nowy komponent Olimpiady). Zadania, z którymi się mierzył były na poziomie licealnym ! 

Dziękujemy tym, którzy towarzyszyli Ivanowi w tej niesamowitej naukowej przygodzie, a w szczególności pani Ani Kępińskiej i mamie Ivana, która wspierała go na każdym kroku.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami Ivan ma zapewnione miejsce w dowolnym liceum w całej Polsce oraz otrzymuje 100% z egzaminu ósmoklasisty z j. angielskiego.

Ivan – gratulacje !!!